Počas osobnej alebo online konzultácie vám rada poradím v niektorej z nasledovných oblastí:

 • Joga – Ktoré cviky sú vhodné pre vás, ako a kedy cvičiť, ako zaradiť cvičenie do každodenného života.
 • Meditácia – Ako sa naučiť meditovať, ovládať svoju myseľ a spojiť sa so svojím vnútrom. Poradím vám, ktoré meditačné techniky sú pre vás najvhodnejšie,
 • Zdravotné problémy – Trápia vás bolesti či ochorenia, ale klasická medicína vám nevie pomôcť? Hľadáte alternatívne riešenia? Poradím vám, ako môžete pomôcť svojmu zdraviu pomocou ajurvédy a jednoduchých postupov prírodnej liečby.
 • Zmena životného štýlu – Chceli by ste schudnúť, cítiť sa lepšie vo svojom tele a začať zdravo žiť? Dám vám tipy, ako začať takúto zmenu, ako sa správne naštartovať a vypracovať si plán, aby ste dosiahli svoj cieľ.
 • Stravovanie a úprava jedálnička – Poradím vám aké potraviny, ako a kedy jesť a čomu sa naopak vyhýbať, v súlade s vaším typom podľa ajurvédy.
 • Osobné problémy – Bolesti na duši, nespracované traumy z minulosti. Ako mať rád sám seba, ako byť v živote šťastný. Ako nájsť svoju duchovnú cestu.
 • Medziľudské vzťahy – Ako riešiť problematické partnerské, rodinné, či iné vzťahy.
 • Oblasť sexuality – Tantra, polarity mužskej a ženskej energie, chápanie a prežívanie vlastnej sexuality, plodnosť.
 • Tehotenstvo, pôrod a obdobie po pôrode – Vhodné cvičenie, strava, rady a tipy ako sa cítiť čo najlepšie, prirodzený pôrod, príprava na príchod dieťatka, starostlivosť o novorodenca, dojčenie, nosenie dieťatka, EKO a BIO (v súlade s prírodou)… Všetky rady vychádzajú z mojej osobnej skúsenosti 🙂

Cena za osobné konzultácie:

15 / 30
30 minút / 60 minút
Liečenie kryštálmi a zvukoterapia

Pri tomto druhu liečenia využívam liečivú energiu, ktorá je znásobená silou kameňov – prírodných kryštálov a polodrahokamov najmä z oblasti Himalájí, ktoré prikladám na rôzne časti tela.

Zároveň používam harmonický zvuk rôznych hudobných nástrojov – tibetské misky rôznych veľkostí, tibetský zvonček, činelky tingsha, kigonki, zvončeky koshi, kalimba, gong, dažďová palica, šamanský bubon, rôzne chrastítka, zvuky vetra, hromu či zvierat.

Podľa potreby pracujem tiež s elementami, aromaterapiou, kadidlom, palo santo, šalviou a pod.

Liečivé kamene

Používam polodrahokamy rozličných veľkostí a tvarov – rôzne prírodné tvary kryštálov, krištáľovú pyramídu, vajíčka, liečivú čakrovú paličku, ktorá znásobuje a koncentruje energiu do jednotlivých čakier.


Krištáľ

Tento kameň symbolizuje očistnú a liečivú energiu svetla, vnáša do duše jasno a čistotu. Odoberá negatívnu energiu a nabíja pozitívnou energiou a vitalitou. Očisťuje auru a odstraňuje blokády, ktoré bránia voľnému toku energie. Lieči a zmierňuje bolesti, popáleniny a kožné ochorenia, zastavuje krvácanie. Podporuje funkciu štítnej žľazy, srdce, krvný obeh, pľúca, obličky a tráviace orgány, podporuje detoxikáciu. Pomáha pri migréne a nespavosti a používa sa aj pri liečbe nádorových ochorení.


Ruženín

Kameň lásky, súcitu, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti a empatie. Pomáha nájsť šťastie v láske a vytvoriť láskyplné vzťahy. Prehlbuje fantáziu a vnímavosť voči všetkému krásnemu. Lieči hlboké duševné rany, zranené city, pomáha osamelým a opusteným. Vnáša mier a harmóniu do prostredia. Podporuje toleranciu, vyrovnanie sa so sebou samým a sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť voči ostatným. Ochraňuje pred vnútornou negatívnou energiou (závisť, nenávisť a pod.), ale aj na vonkajšej energetickej úrovni – napr. pred elektromagnetickými žiarením.
Podporuje krvný obeh, srdce a obličky, detoxikuje, zvyšuje plodnosť, potláča príznaky starnutia, pomáha pri bolestiach hlavy, depresiách, je účinný na bolesti hrdla a uší.


Ametyst

Je kameňom duchovnej čistoty a meditácie. Jeho fialová farba vzniká harmonickým spojením farieb protikladných energií – červenej a modrej. Je mostom medzi Nebom a Zemou, medzi dušou a duchovnom. Vnáša rovnováhu a stabilitu do vzťahu medzi mužom a ženou, harmonizuje ich milostný život.
Ametyst je symbolom vnútornej čistoty, obetavosti a nezištnosti. Jeho energia nám dáva odvahu zbaviť sa starých návykov, predstáv a emócií a nahradiť ich novými, lepšími. Tento kameň transformuje nižšie typy energie na vyššie na spirituálnej i éterickej rovine. Čistí auru, stabilizuje a detoxikuje organizmus. Dodáva silu, miernosť a vyrovnanosť, podporuje duševnú pozornosť a koncentráciu, zmysel pre spravodlivosť a čestnosť. Pri meditácii pomáha upokojiť myseľ, obrátiť pozornosť dovnútra a nájsť svoju vlastnú múdrosť. Zbavuje nespavosti, zmierňuje bolesť a používa sa pri liečení vlasov, kože (akné) a zubov. Taktiež pomáha pri problémoch s dýchaním či trávením. Pomáha aj pri neurotických prejavoch (hystéria, fóbia, zúrivosť) a epilepsii.


Jadeit

S jadeitom sa spája predovšetkým jasnosť, miernosť, odvaha, spravodlivosť a múdrosť. Prináša rovnováhu a pokoj, dodáva silu, stabilizuje a uzemňuje.
Chráni nás pred negatívnymi energiami. Zelený jadeit prináša súlad s prostredím, mení negativitu na pozitívnu energiu a zlepšuje prístup k našim vnútorným zdrojom. Volá sa aj “kameň veľkého šťastia”. Podporuje nervový systém, funkciu obličiek, používa sa aj na liečenie obličkových kameňov. Lieči boky a bedrové kĺby. Podporuje činnosť orgánov, ktoré čistia krv. Zmierňuje a zastavuje krvácanie, preto sa používa pri pôrodoch. Zvyšuje plodnosť. Zbavuje organizmus toxínov a znižuje horúčky. Znižuje napätie a zmierňuje bolesti hlavy. Používa sa pri problémoch s očami, s tráviacim traktom (hlavne vredy), pri ochoreniach močového mechúra a pri depresiách. Zlepšuje spánok.


Tibetské misky a činelky Tingsha

Tibetské spievajúce misky sa podľa tradície vyrábajú zo siedmich kovov, z ktorých každý znamená jednu planétu slnečnej sústavy.
Zlato symbolizuje Slnko, striebro Mesiac, ortuť Merkúr, meď Venušu, železo Mars, cín Jupiter a olovo Saturn.
Každý kov vydáva zvuk v určitej tónine, ktoré keď sa spoja, vznikne výnimočne znelý a bohatý zvuk, takzvaný alikvótny tón.
Tibetské misky sú hudobným nástrojom s vysokými vibráciami, ktoré pomáhajú obnovovať harmonickú frekvenciu živej hmoty a liečiť telo aj dušu. Používajú sa pri meditáciách, duchovných cvičeniach, na čistenie priestorov od negatívnej energie a ich nabíjanie pozitívnou energiou.

Činelky Tingsha vydávajú príjemný zvonivý zvuk a používajú sa najmä ako znamenie na ukončenie meditácie, masáže či liečenia. Ich vibrácie očisťujú a harmonizujú auru.


Ako prebieha terapia?

Oblečení si ľahnete na chrbát, zatvoríte oči a necháte sa unášať príjemnou vôňou a tónmi relaxačnej hudby. Dôležité je, aby ste sa cítili príjemne, pohodlne a nič vás netlačilo.
Počas terapie vám budem prikladať na rôzne časti tela liečivé kamene, ktoré harmonizujú vašu energiu a odstránia energetické bloky. Postupne budem hrať na rôzne harmonické hudobné nástroje, ktorých tóny vám pomôžu uvoľniť sa a dostať sa do meditačného stavu. Na konci terapie vás pomaly a jemne vrátim späť.
S každým klientom pracujem intuitívne, takže priebeh liečenia môže byť vždy trochu iný, v závislosti od aktuálnej energie a naladenia.

(použité informácie o kameňoch sú z http://www.liecive-kamene.sk/)

Liečenie šamanským bubnom

Zvuk bubna sprevádza ľudstvo od jeho začiatkov. Je hlboko zapísaný do rodovej pamäte každého z nás a pri započutí jeho zvuku sa aj po tisíckach rokov otvára cestu späť k prastarej múdrosti. 

Vďaka zvuku bubna, ktorý znie ako tlkot srdca Matky Zeme, dokážeme vnímať hlas nášho srdca, spojiť sa s údermi jej srdca a vnímať tak hlboké prepojenie všetkých foriem života. Všetko sa navracia do rovnováhy.

Šamanský bubon vytvára hlboké tóny, ktoré dokážu vyvolať zmenený stav vedomia a preniesť nás do neviditeľných svetov. Mení sa tak frekvencia mozgových vĺn z alfa na delta a zároveň sa zmení aj rytmus dýchania a tep.

Počas tejto terapie dochádza pomocou hry na šamanský bubon v rôznych rytmoch k celkovej harmonizácii energie v tele a k hlbokému liečeniu na mnohých rovinách. Používam tiež rôzne iné prírodné hudobné nástroje ako dažďová palica, rôzne chrastítka, zvončeky a pod., ktoré pomôžu umocniť celkový zážitok a liečebný efekt.

V našom centre SHIVA SHAKTI máme pre klientov k dispozícii privátnu INFRA SAUNU s himalájskou soľou.

Tu môžete po cvičení jogy alebo terapii zrelaxovať a prehriať telo.

Účinky infra sauny:

 • infračervené svetlo pôsobí hĺbkovo, uvoľňuje napätie vo svaloch a prispieva tak k celkovej regenerácii organizmu
 • zlepšuje krvný obeh, prekrvuje pleť a podporuje vylučovanie škodlivých látok
 • zmierňuje bolesti a urýchľuje zotavenie po chorobe či zranení
 • pomáha udržať mladú a krásnu pleť
 • pomáha odstrániť celulitídu
 • podporuje chudnutie a spaľovanie tukov


Himalájska soľ:

 • zvyšuje fyzickú výkonnosť a sústredenosť
 • uvoľňuje organizmus
 • lieči chronické ochorenia dýchacích ciest (astma)
 • lieči kožné ochorenia
 • prekrvuje, zvlhčuje a zjemňuje pokožku
 • uvoľňuje psychiku a odstraňuje stres

Soľnú infra saunu je možné si objednať IBA v spojení s cvičením jogy, meditáciou alebo terapiou. Je potrebná objednávka vopred.

K dispozícii máte plachtu, uterák, papuče a masážnu sprchu.


Cena:

7 / 12
15 minút / 30 minút

Darčekové poukážky

Vytvorte si vlastnú darčekovú poukážku ľubovoľnou kombináciou služieb z mojej ponuky, v počte a dĺžke, ktoré vám vyhovujú!

Dozvedieť sa viac

Cenník

Cenník služieb

Dozvedieť sa viac