Individuálne hodiny jogy, konzultácie a terapie sú len na objednávku!

Ak máte záujem o individuálny tréning jogy, konzultáciu alebo terapiu, kontaktujte ma telefonicky, prípadne e-mailom a dohodneme si termín, ktorý Vám bude vyhovovať. 

Prosím neposielajte mi SMS ani správy cez Facebook!

Keď robím terapie alebo učím jogu, môže sa stať, že sa mi nedovoláte. Preto prosím skúste zavolať neskôr, alebo ma kontaktujte e-mailom či prostredníctvom kontaktného formulára.

Na dohodnutý termín prosím príďte presne – čiže ani skôr, ani neskoro. Ďakujem.

Adresa:

Centrum Shiva Shakti
Na Tálkoch 16
900 33 Marianka-Tálky

Objednajte sa:

+421 908 610 911 (volať iba v pracovných dňoch 9,00-19,00)
alana@devpriya.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok – Piatok
od 9:00 do 19:00 (iba na objednávku!)

Ako ma nájdete

Ked prejdete tabuľu “Marianka”, choďte stále rovno po hlavnej ulici. Keď na pravej strane uvidíte veľkú žltú tabuľu “POLYFUNKČNÉ CENTRUM MARIANKA”, odbočte pri nej vpravo na Štúrovu ulicu.

Choďte stále po hlavnej, až sa dostanete na križovatku a pred vami na dome bude značka “Budovateľská ulica” – pokračujte stále rovno ďalej po hlavnej, po pravej ruke budete míňať cintorín. Hneď za ním odbočte vpravo a choďte na koniec ulice.

Náš dom bude rovno oproti vám – je žltý so sivým kamenným obkladom.

Zaparkujte kdekoľvek, aby okolo vás mohli prechádzať autá. Zazvoňte na bráničku na zvonček “Židzik”.

Ako k nám_Na Tálkoch 16

Do Marianky chodí autobus MHD č.37, začína pod mostom SNP. Pozor, iba niektoré 37-ky chodia až do Marianky, ostatné končia v Záhorskej Bystrici. Zistite si vopred, ktorý autobus ide kam.

Trasu autobusu a zastávky nájdete na adrese http://imhd.zoznam.sk/ba/cestovny-poriadok/linka/37.html

Vystúpte na konečnej zastávke Marianka-námestie a prejdite kolmo cez námestie okolo Penziónu u zeleného stromu. Obíďte ho sprava a choďte stále rovno hore po Budovateľskej ulici.

Po cca 500m bude po ľavej strane malá kaplnka, pred ňou odbočte doľava. Budete míňať cintorín, ktorý bude po vašej pravej ruke. Za cintorínom odbočte doprava a na konci ulice rovno pred vami uvidíte žltý dom so sivým kamenným obkladom. Príďte k bráničke na spodnej strane a zazvoňte na zvonček s menom “Židzik”.

Ako k nám busom_Na Tálkoch 16

Napíšte mi

Ak máte nejaké otázky, napíšte mi a ja vám rada odpoviem