Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Tento event už skončil.

Meditácia a spievanie mantier

30 máj, 2017 o 19:00 - 20:30

| 5€

Mantra je druh oslobodzujúceho posvätného spevu, ktorého použitie a účinok bol popísaný už v starých indických Védach a po tisíce rokov bol odovzdávaný od majstra k majstrovi. Účinky používania mantier poznali indickí mystici, prastaré náuky Egypta aj Tibetu. Taktiež rané kresťanstvo, islam a ďalšie náboženstvá sa zmieňujú o vibráciách zvuku a jeho tvorivej sile.
V Tibete a v Indii sa mantry dodnes používajú na rôzne účely – k uctievaniu a odovzdania sa Bohu, ako ochranné štíty proti zlým vplyvom a chorobám, liečia, očisťujú a nabíjajú choré miesta. Pomáhajú tiež utíšiť myseľ, upokojiť emócie, vitalizovať telo a prinášajú pokoj, mier a radosť do nášho srdca. Sú nástrojom vnútornej premeny.
Čo znie v mantre, to je, je to tu a deje sa to.
Slovo mantry nehovorí, ale priamo robí.

Počas tejto meditácie budeme spoločne spievať najznámejšie mantry z indickej tradície (napr. Gayatri, Asatoma, Mahamrityunjaya, a iné). Potom sa ponoríme do ticha a necháme mantry liečiť naše telo aj myseľ.

Všetci ste srdečne vítaní!

Keďže počet miest je obmedzený, na meditáciu je potrebné prihlásiť sa vopred – registráciou priamo cez stránku www.devpriya.sk alebo mailom na alana@devpriya.sk.

Návod, ako sa k nám dostať, nájdete tu: https://devpriya.sk/kontakt/

Podrobnosti

Dátum:
30 máj, 2017
Čas:
19:00 - 20:30
Cena:
5€
Udalosť Category:

Organizátor

Alana Dev Priya Židziková
Phone:
+421 908 610 911
Email:
alana@devpriya.sk
Website:
www.devpriya.sk

Miesto udalosti

Centrum Shiva Shakti
Štúrova ulica
Marianka-Tálky, 900 33 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Phone:
+421908610911